Прокат дитячих карнавальних костюмів

Костюми для хлопчиків
Костюми для хлопчиків
Костюми для дівчаток
Костюми для дівчаток
Нарядні плаття
Святкові сукні
Дісней

Ви пам’ятаєте себе в дитинстві? Свята в дитячому садку і школі? А сімейні свята з читанням віршів і співанням пісень? Пам’ятайте, як хотілося бути уособленням одного зі своїх найулюбленіших героїв? Повірте, часи йдуть, але діти залишаються дітьми – вони так само мріють про свято, що подарує можливість перевтілення, карнавальні костюми на прокат будуть найкращим способом досягнення цього ефекту.

На які заходи у нас беруть костюми:

  • костюми на свято в садочку
  • на Новий Рік
  • на Свято Осені
  • на День Нарождення
  • костюми для фотосесій і відеозйомок
  • костюми на карнавал

Прокат дитячих костюмів і підготовка до свята

Звичайно, ніхто не сперечається, що можна обійтися і без прокату карнавальних костюмів – засісти на кухні з клаптиками, ножицями, нитками-голками і намагатися створити диво своїми руками. Однак підхід такий дуже часто не виправдовує себе – ви витратите чималі кошти на придбання необхідних атрибутів, угробите величезна кількість вільного часу, яке могли присвятити своїй дитині, а результатом (якщо він взагалі буде) стане не зовсім те, що намалювала вам ваша фантазія. А якщо бути більш точними, то ваша дитина на святі може виглядати набагато гірше, ніж ті його однолітки, чиї батьки не стали експериментувати і вирішили зняти в оренду костюм. І не варто думати, що зробити наряд власноруч вийде трохи дешевше, ніж звернутися в професійний прокат. Витрачені матеріали, час і зусилля затягнуть на набагато більш значну суму, ніж якби ви скористалися нашими послугами оренди костюмів.

Оренда костюмів і емоції дітей

Окремо хочеться сказати про емоції дітей. Нашим співробітникам ні раз доводилося спостерігати той побожний захват у наших найменших відвідувачів, коли вони розглядають моделі, які має в своєму арсеналі наш прокат дитячих карнавальних костюмів. Оченята малюків просто палають допитливістю, в них ясно читається весь політ фантазії, вони вже представляють себе в ролі того чи іншого героя. Дівчата, розглядаючи сукні принцес, поводяться скромно і сором’язливо, як героїні їх улюблених казок. А хлопчаки, побачивши лицарські обладунки, розпрямляють плечі і готові захистити весь світ – не жартівлива це справа носити костюм героя! Повірте, дитині запам’ятається не тільки саме свято, а й вже одне відвідування нашого офісу – вже стане неймовірною пригодою!

Прокат костюмів з індивідуальним підходом

Ми готові всіляко підтримати прагнення подарувати незабутнє свято малюкові. Тому ми маємо найширшу модельну лінійку, яка включає в себе безліч різновидів по кожному виду героїв. Однак, навіть якщо представлені у нас костюми не змогли в повній мірі задовольнити ваш запит – не впадайте у відчай! Ми готові обговорити з вами всі деталі і виготовити новий, зшитий персонально для вас, що відповідає всім запитам костюм і здати його вам в оренду!

Загалом, якщо ви хочете подарувати своєму чаду масу радісних вражень, які стануть незабутнім – наш прокат костюмів вже готовий приступити до співпраці!